Djaloshi befasohet nga kjo femër kaq super seksi…! (foto-video)Një djalosh, i cili kishte shkuar sëbashku me nën e tij për të parë një ndeshje basketbolli!
Deri këtu, çdo gjë normale, por ajo që do të mbetet e paharrueshëm, sigurisht të paktën për djaloshin dhe… të gjithë të tjerët ishte reagimi tij kaq i papritur dhe i veçantë…!
Në ndeshjen e basketbollit midis Atlanta dhe Uashingtonit, kamera fokusoi reagimin më surprizë që është regjistruar ndonjëherë, kur një vogëlush reagoi aq me habi –me të drejtë- kur iu afrua një cheerleader…!/alb-observer.com/
Keni tjetër mendim?
Jemi të sigurt që jo!

Për më shumë shijoni videon që vijon: