Harlem Shake Albania Kercimi qe po cmend boten! ( Shikoni Videon )

Ska se si te mungonte dhe 1 video nga shqiptaret ne kte kercim qe po mer permasa gjigande ne te gjith boten !

“Harlem Shake”, një kërcim i vecantë i shndërruar në fenomen global kohët e fundit ndërsa në Youtube gjenden me qindra video të kërcimtarëve amatorë.Per me teper shikoni videot :