Shkëndija Mujaj në Facebook: ” Jam loçka e shqiptarisë”


Ajo vazhdon të provokojë me anë të fotove që poston në internet për fansat e saj. E kemi fjalën për kosovaren Shkëndije Mujaj e cila së fundmi ka shkruajtur në statusin e saj -“Jam loçka e shqiptarisë”. Kaq është dashur që qindra fansa të klikojnë mbi foto dhe të lënë komente nga më të ndryshme në Facebook-n e këngëtares. Ajo çka bie në sy është se Shkëndija e mban kontaktin me fansat e saj në shumicën e rasteve me foto të improvizuara prej vetë asaj.

Pra pak ditësh ajo është shprehur se dëshironë të pozoi për revistën e njohur të meshkujve “Playboy”.  Edhe pse disa e adhurojnë dhe disa jo,  këngëtarja kosovare po çmend çdo ditë e më shumë publikun shqiptar./alb-observer.com/